czwartek, 2 czerwca 2016

Alicenotka #23

Hej Kochani!
Jak Wam mija tydzień?

Ja wczoraj skończyłam egzaminy, więc można powiedzieć, że oprócz jednego czy trzech zaliczeń w przyszłym tygodniu mam koniec. Zostało 8 dni i mam koniec szkoły :D nawet nie wiecie jak się cieszę! Odliczam dni do końca, bo ostanie dni dały mi popalić i chodzę totalnie wymęczona i rozkojarzona. Żeby post nie był o niczym przedstawię Wam moją wishlistę i plany na czerwiec.

Wishlista


1. Pomadka MAC - koniecznie nude, do chodzenia na codzień. Kupiona.
2. Bronzer - na razie się rozglądam, ale muszę w końcu coś wybrać, bo mój poprzedni dokonał żywota
3. Portfel - co prawda miałam jeden spełniający wymogi, ale był zdecydowanie za duży. Szukam czegoś poręcznego. Kupiony.
4. Świeca YC - zimą kupiłam zapach Egyptian Musk, ale jest już decydowanie za ciężka, wiec poszukuję czegoś bardziej letniego.
5. Pierścionek - co prawda na mojej zimowej liście była bransoletka, ale w moim przypadku delikatny pierścionek będzie lepszym rozwiązaniem.
6. Konturówka - nudziakowa, pasująca do pomadki z MAC i jeszcze innej.

Moje plany na czerwiec:
- zrealizować wishlistę
- przeczytać min. 5 książek
- spakować się na wyjazd
- pić min 2 l wody
- wypocząć
- wrócić do aktywności fizycznej

Niby mało, ale jednak dużo.
A WY jakie macie plany na czerwiec? Dla mnie to zawsze szczególny czas bo mam urodzony <3
Love,
Alice

2 komentarze:

  1. Tydzień mija bardzo opornie, ale w niedzielę jest color run w Poznaniu, na który się wybieram. Nie wiem, czy pobiegnę (będę miała keratynowo prostowane włosy i nie powinnam ich przepocić ;), ale na pewno przejdę te 5 km :)

    Zapraszam do mnie! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moimi planami na czerwiec było znalezienie pracy, ale ostatnio strasznie się rozleniwiłam. Twoje plany bardzo przyjemne, odpoczynek po nauce jak najbardziej się należy . W tym roku miałam maturę i dopiero poczułam co to znaczy przeuczenie się. Byłam gorzej zmęczona niż po ćwiczeniach...

    OdpowiedzUsuń