wtorek, 13 grudnia 2016

Blogmas 2016 - TOP 5 kanałów, które warto obserwować na YT

Chyba powinnam zacząć się z Wami witać słowami:
HO HO HO!
Nastał grudzień, na youtube zaczęły pojawiać się vlogmasy. Grudzień to jeden z moim ulubionych miesięcy właśnie pod tym względem :) Miło przyjść do domu i wiedzieć,że czeka Cię minimum godzina oglądania filmów Twoich ulubionych youtuberów :P 
Z tego powodu postanowiłam stworzyć dla Was, moje TOP 5 kanałów, które warto oglądać!


1. Aggie

To jeden z tych kanałów, które można oglądać non stop i naprawdę dziwię się,że ma tak mało obserwatorów. Mega sympatyczna osoba, z przyjemnością się ją słucha, a jak dodacie do tego Operatora i Lily to wychodzi istna śmietanka :D

Szusz to jednak z tych blogerek, które wzbudzają skrajne emocje - dla jednych jest zbyt dojrzała, dla innych zbyt egoistyczna. Mimo,że czasami nie idzie jej słuchać, lubię jej refleksje. Gdy oglądam jej filmiki, czuję się jakbym słuchałam starszej siostry. Piękna i inteligentna - czego chcieć więcej?

Kretka nadaje z USA, a dokładniej z Florydy. W jej filmach zawsze gości uśmiech, słońce i cudowne widoki. Nikt tak jak ona nie potrafi przedstawić dziwnych gadżetów, ale i także nikt tak fajnie nie przedstawia życia w Stanach :)

Młoda, śliczna, inteligentna mama, która nadaje z Francji. Mimo młodego wieku wiele przeżyła, a mimo to jest mega pozytywna. Zawsze chętnie słucham jej opinii, bo mimo młodego wieku cechuje ją olbrzymia inteligencja :)

Dariusz Gutkowski i Karolina Gołębiewska to młode i świeże małżeństwo, ale na YouTube są już od dłuższego czasu.Uwielbiam ich kanały prywatne, ale to właśnie HeyŁobuzy oglądaj najchętniej. Niby to tylko zwykłe vlogi z dnia codziennego, ale zawsze poprawiają mi humor.


Na dziś to wszystko!
Dajcie znać w komentarzu, czy chcecie poznać listę kanałów, które polecam :)
Love,
 Alice

2 komentarze:

  1. Fajne wybory :) Zapraszam na swój blog :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oglądam wszystkie ;)
    Nowy kanał Susz ( Mieszkamy TV ) jest świetny :D
    Ja też lubie BoogiSilver (Paule)

    OdpowiedzUsuń