wtorek, 19 grudnia 2017

3 najlepsze seriale na długie zimowe wieczory

Długie wieczory najlepiej spędza się w towarzystwie ciepła kominka, pod kocem i z kubkiem herbaty w ręce. 
Ten idealny opis dopełnić może książka ...
Lub serial!
Dziś przedstawię Wam moje 3 ulubione seriale ostatnich dni.
1. Lucyfer

Przepełniony tajemnicą szytą na detektyw Decker, humorem rodem z Piekła i tekstami, które na długo zapadną w Waszej pamięci ["Zostań Lucyferze, dobry diabełek.."].
Panie i Panowie! Przed Państwem nie kto inny jak Lucyfer we własnym wcieleniu.
Sam serial jest serialem detektywistycznym, jednak doprawiony taką szczyptą humoru i świetną produkcją,że gwarantuję Wam, iż spędzicie długie godziny oglądając i nawet nie zorientujecie się, gdy na ekranach wyświetli się napis "the end" :)

2. Lekarze na start

Serial przedstawia losy absolwentów medycyny (Zuzy, Dagi, Piotra, Marty i Łukasza). Wszyscy w jednym roku trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. To tam cała piątka starać się będzie o rezydenturę na oddziale chirurgii, stawiać swoje pierwsze diagnozy, przeprowadzać poważne zabiegi, ale także ratować i tracić pierwszych pacjentów. Czy poradzą sobie z tak wielką presją? Ich zawodowe perypetie splatać się będą z życiowymi zawirowaniami. Jak wiele zaryzykują, by ratować zdrowie i życie pacjentów?
Przekonajcie się sami!

3. Shadowhunters 
Clary Fray (Katherine McNamara) jest zwykłą nastolatką mieszkającą na Brooklynie. Pewnego dnia odkrywa, że pochodzi z rodu Nocnych Łowców, których przeznaczeniem jest walka z demonami. Kiedy jej matka zostaje uprowadzona, Clary wraz z Jace'em (Dominic Sherwood), Alekiem (Matthew Daddario), Isabelle (Emeraude Toubia) i Simonem (Alberto Rosende) wyrusza w niebezpieczną podróż, aby ją odnaleźć.
Serial oparty jest na książkach i stanowi alternatywę dla filmu o tym samym tytule. Jak wiecie, uwielbiam i ksiązki i film, więc mimo drobnych niedociągnięć go po prostu uwielbiam!
Jeśli lubicie klimat aniołów i walki - polecam z całego serca <3

Polecacie mi jakiś fajny serial?
Oglądaliście, któryś z tych?
Marta 

2 komentarze:

  1. A ja Ci polecam "Good place" :) świetny serial :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Awww.... dwa moje ukochane !;)

    OdpowiedzUsuń