sobota, 16 grudnia 2017

Vlogmas na YT - najlepsze kanały

Chyba powinnam zacząć się z Wami witać słowami:
HO HO HO!
Nastał grudzień, na youtube zaczęły pojawiać się vlogmasy. Grudzień to jeden z moim ulubionych miesięcy właśnie pod tym względem :) Miło przyjść do domu i wiedzieć,że czeka Cię minimum godzina oglądania filmów Twoich ulubionych youtuberów :P 
Mam dla Was dzisiaj zestawienie – vlogmas na YouTube.
1. Karolina Myśliwiec
Mama Ignasia, vlogerka, zwykła dziewczyna z małej miejscowości pod Zgorzelcem, która skradła moje serce swoją szczerością i naturalnością.

Szusz to jednak z tych blogerek, które wzbudzają skrajne emocje - dla jednych jest zbyt dojrzała, dla innych zbyt egoistyczna. Mimo,że czasami nie idzie jej słuchać, lubię jej refleksje. Gdy oglądam jej filmiki, czuję się jakbym słuchałam starszej siostry. Piękna i inteligentna - czego chcieć więcej?


Kretka nadaje z USA, a dokładniej z Florydy. W jej filmach zawsze gości uśmiech, słońce i cudowne widoki. Nikt tak jak ona nie potrafi przedstawić dziwnych gadżetów, ale i także nikt tak fajnie nie przedstawia życia w Stanach :)

Dariusz Gutkowski i Karolina Gołębiewska to młode małżeństwo, ale na YouTube są już od dłuższego czasu.Uwielbiam ich kanały prywatne, ale to właśnie HeyŁobuzy oglądaj najchętniej. Niby to tylko zwykłe vlogi z dnia codziennego, ale zawsze poprawiają mi humor.


Na dziś to wszystko!
Dajcie znać w komentarzu, czy chcecie poznać listę kanałów, które polecam :)
Love,
 Alice

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz